Data Governance Breakfast Semanta & MAIND

Ako oficiálny partner spoločnosti MAIND Vás srdečne pozývame na Data Governance (DG) stretnutie, realizované formou pracovných raňajok, ktoré sa bude konať v Bratislave 21.9.2016 v priestoroch hotela NH Gate One.

Aj malé kroky môžu viesť k veľkým zmenám, ak sú premyslené a vedené cieľavedome. Jednoduchosť a zameranie sa na riešenie jednej úlohy v čase sú základnými stavebnými piliermi prístupu spoločnosti Semanta. Sústreďujeme sa na riešenie skutočných potrieb zákazníkov jasnými a uskutočniteľnými krokmi, chceme priniesť vyššiu efektivitu a zjednodušenie pri dennodennej práci s dátami.

Prijmite naše pozvanie 21.9. a my Vám predstavíme aké jednoduché to v skutočnosti môže byť. Možno uvedieme netradičné názory, budeme neformálni, môže sa stať, že nie vo všetkom budete s nami súhlasiť, budeme aj trošku kontroverzní, ALE sľubujeme Vám, že to nebude nudné. Zameriame sa na dôležité veci a ukážeme Vám ako sa posunúť ďalej v riešení Data Governance. Súčasne Vám predstavíme aj našu novú DG platformu.

THINK BIG BUT START SMALL

Workshop je bezplatný. Neváhajte a registrujte sa už teraz.

Program:

  • 9:00 – 9:30 - registrácia, káva a raňajky
  • 9:30 – 10:30 - hlavná myšlienka – DG veľmi jednoducho
  • 10:30 - 11:00 – otázky a odpovede, networking, káva

When

Wednesday, September 21, 2016 from 9:00 AM to 12:00 PM (CEST) - Add to Calendar

Where

Hotel NH Bratislava Gate One - Ambrušova 7, 821 04 Bratislava, Slovakia - View Map


MAIND, s.r.o.

Organizer of Data Governance Breakfast MAIND & Semanta

MAIND je slovenská konzultačná spoločnosť, ktorá sa od roku 2005 systematicky venuje primárne oblasti spracovania štruktúrovaných a neštruktúrovaných dát. Našim klientom ponúkame expertízu v oblastiach ako sú Data Warehouse, Business Inteligence, Reporting, Master Data Management, Operational Datastore a Enterprise Application Integration.Medzi našich klientov sa radia popredné spoločnosti v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, telekomunikácií a retail nie len na Slovensku, ale aj v Rakúsku a Českej republike.

https://www.maind.sk/uvod/